Nasza ambasadorka

Magdalena

Waligórska – Lisiecka

Magdalena Waligórska-Lisiecka, ur 1981 w Jędrzejowie, absolwentka I Liceum Ogólnokształcącego im. S. Żeromskiego w Kielcach oraz PWST we Wrocławiu. Aktorka teatralna, filmowa i serialowa, znana szerokiej publiczności z roli Violetki w serialu „Ranczo”. Zagrała m.in. w „Ile waży koń trojański?”, „Testosteron”, „Big love”, „Los numeros”, „Moje córki krowy”, teatrze tv „Dzikuska”. Obecnie na etacie w Teatrze Nowym w Zabrzu oraz gościnnie w Teatrze Buffo w Warszawie. Lubi książki, pływanie i podróże, marzy by zobaczyć Amerykę Południową.

Bardzo miło wspominam czas spędzony w Studiu Drama Doroty Anyż, trafiam tam już w pierwszej klasie liceum, wraz ze sporą grupą moich licealnych koleżanek. Pamiętam, że zaczynaliśmy od spektaklu opartego na jednoaktówkach Mrożka o lisach, kurach, psach i myśliwych. Potem był program oparty na poezji, który prezentowaliśmy w okresie przedświątecznym.

Następna premiera była prawdziwą superprodukcją, gigantycznym przedsięwzięciem z olbrzymią grupą aktorów i karateków- „Romeo i Julia” Szekspira – a ja dostałam rolę Julii. To były niesamowite emocje! Pamiętam, że wiele kłopotu sprawiała mi scena umierania, bardzo się jej bałam- przede wszystkim by nie wypaść nierealistycznie, kiczowato, śmiesznie. Na premierę przybyło tylu gości, że wszyscy nie zmieścili się w sali, poproszono ich więc by poczekali i zagraliśmy dla nich drugi raz. Byłam w drugiej klasie liceum i po raz pierwszy mierzyłam się z tak dużą rolą, rozległym tekstem, pewnego rodzaju rozkładem sił, który potrzeby jest przy dużych zadaniach.

Dziękuję za tę możliwość! Czułam absolutne zaufanie, pewność i wsparcie, które dopiero dziś potrafię w pełni docenić, ze strony Doroty Anyż, reżysera przedstawienia. Zajęcia w Studio Drama pozwoliły mi się rozwijać i uczyć zawodu aktora i praw sceny, w atmosferze pełnej luzu i  zabawy, a jednocześnie profesjonalizmu.

Magdalena Waligorska
aktorka
sesja zdjecia
21.12.2009, Wawa

fot. Tatiana Jachyra / Forum

stylizacja- Alina Winiarska
make up- Kasia Wilk
fryzura- Joanna Piatkowska
asystent foto- Magdalena Bujwid

Podziekowania dla sklepow-
Kurtka-H&M, 
naszyjnik-Kapphal,  
rekawiczki-Wittchen, 
bluzka-H&M, 
buty-NineWest
za wypozyczenie ubran dla aktorki
Sesja wykonana w studio VERRE

###ZAKAZ PUBLIKACJI W INTERNECIE###
###ZAKAZ PUBLIKACJI W NEGATYWNYM KONTEKSCIE###

fot. Tatiana Jahyra

Poznaj ich wszystkich