Nasza ambasadorka

Barbara Blanka

Węgorzewska

Swoją przygodę z teatrem zaczęłam dzięki mojej mamie, która zaprowadziła na zajęcia teatralne do „Jazz Club” u Pani Doroty Anyż. Było to w 2008 roku. To wszystko bardzo szybko zmieniło się w fascynację, natomiast ta stała się moją życiową pasją, której poświeciłam swoje serce i moją dalszą edukację.

W chwili kiedy ukończyłam warsztaty teatralne u Pani Dorotki, dołączyłam do jej zespołu aktorskiego i wtedy rozpoczęłam bardziej profesjonalną pracę. Było mi dane zagrać jedną z głównych ról w spektaklu „Ostatnia selekcje” w reżyserii Doroty i Artura Anyżów, na podstawie książki autobiograficznej Gołdy Szachter „Kalib”.

Oczywiście muszę dodać, iż Pani Dorota i Pan Artur prowadzą wspaniałe warsztaty teatralne. Ta droga aktorska otwarła przede mną nowe horyzonty. Ukończyłam szkołę aktorską East15 Acting School w Londynie.

Ciągle podążam tam, gdzie są dla mnie możliwości. W planach mam kilka spraw związanych z moją przyszłością i powoli, małymi kroczkami idę w tym kierunku. Obecnie jestem w Europie, jednak nie wiem co przyniesie przyszłość.

welcometothebes172559
Poznaj ich wszystkich