Nasz ambasador

Antoni

Anyż

Tancerz, choreograf, absolwent Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego na   kierunku zarządzanie. Swoją przygodę z tańcem zacząłem w 2008 r. w Kieleckim Teatrze Tańca zaczynając od techniki jazzowej, następnie zostałem członkiem zespołu Fresh Staff działającym przy Szkole Tańca, gdzie zacząłem tańczyć hip-hop. W 2012 r. związałem się ze Studiem Tańca UDS , z którym miałem okazje wystąpić w programie Got To Dance – Tylko Taniec i dojść do ścisłego finału zajmując 2 miejsce. Ponadto udało mi się zdobyć dwukrotnie ( w 2013r.,i w 2014r.) –  tytuł Mistrza Polski oraz Wicemistrzostwo Europy(Rimini/Włochy 2014r.) i Wicemistrzostwo Świata (Kopenhaga 2013 r.) w kat.  Hip-Hop  w Formacjach  i Mini Formacjach 16+.

Prowadzę warsztaty taneczne w Kielcach, Bielsku-Białym, Olsztynie, Toruniu, Poznaniu, Warszawie.

Na swoich zajęciach staram się zarażać entuzjazmem, dobrą energią oraz pasją do tańca. Wszystko jest kwestią nastawienia, jeżeli czegoś bardzo chcemy, ciężką praca i determinacją jesteśmy w stanie osiągnąć zamierzony cel!

Taki jestem – entuzjazm, dobrą energię, pielęgnowanie pasji i profesjonalizm przejąłem od Rodziców. Przecież „czym skorupka za młodu nasiąknie….”, a ja odkąd pamiętam cały czas przebywałem w teatrze na próbach, warsztatach, spektaklach, premierach, popremierówkach. Rodzice od lat prowadzą trzy teatry, angażują się społecznie w różnorodne projekty teatralne, pracują z młodymi adeptami i aktorami. To z mamą, która jest aktorką miałem okazję zagrać w wieku 6 lat Pinokia w kieleckim Teatrze Lalki i Aktora „Kubuś”, w wieku 14 lat zagrałem tytułową rolę Dawida Rubinowicza, miałem również inne propozycje ról, ale nie skorzystałem z tych propozycji, bo pochłonęła mnie całkowicie inna pasja – taniec. Ponieważ teatr to synergia sztuk, więc połączyłem taniec z teatrem i przygotowałem  choreografię do kilku spektakli np.:  „Obłęd”, „Goplana”, „Janko Muzykant Modern” i innych.

Zostałem tancerzem, ale umiejętności aktorskie, które zdobyłem wykorzystuję w teledyskach i w filmach np. w filmie pt: „Ae dil hai mushkil” (Bombaj/Indie 2016), w którym zagrałem londyńskiego tancerza.

Fundacji Studio TM życzę wspaniałego rozwoju artystycznego, edukacyjnego, duchowego. Mamo, Tato -jesteście wspaniali, a ja z dumą będę pełnił obowiązki Ambasadora Fundacji.

antoni1
Poznaj ich wszystkich